iCleanMemory

iCleanMemory 1.2

Do pustego RAMu jeden klik

iCleanMemory to prosty program służący do błyskawicznego opróżniania pamięci RAM. Pozwala to w przeciągu chwili uzyskać większą wydajność dla ważnego programu. Jeśli masz mało RAMu i twój Mac zwalnia w ważnych momentach, pobierz iCleanMemory. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Prostota obsługi
  • Błyskawiczne opróżnianie RAMu

Wady

  • Nadużywanie programu może destabilizować system
Więcej

Bardzo dobry
8

iCleanMemory to prosty program służący do błyskawicznego opróżniania pamięci RAM. Pozwala to w przeciągu chwili uzyskać większą wydajność dla ważnego programu. Jeśli masz mało RAMu i twój Mac zwalnia w ważnych momentach, pobierz iCleanMemory.

iCleanMemory można skonfigurować, by automatycznie uruchamiał się wraz ze startem systemu. Program może być widoczny w Docku lub na pasku systemowym. Kiedy odczujemy, że nasz komputer zwalnia, wystarczy wybrać opcję "Optimize Memory" i gotowe.

Dodatkowo iCleanMemory pokazuje stopień w jakim pamięć RA jest zajęta oraz umożliwia automatyczne opróżnianie RAM w określonych okolicznościach. Opcji tej należy używać rozważnie. Stosowana nieumiejętnie może odnieść skutek odwrotny do zamierzonego, a nawet wywoływać błędy systemu.

Jeśli od czasu do czasu twój Mac zwalnia i brakuje mu RAMu, pobierz iCleanMemory. Dzięki niemu Twój komputer odetchnie na moment, a Ty zaoszczędzisz na dodatkowych kościach pamięci.

iCleanMemory

Download

iCleanMemory 1.2